,

Nasty Fix GO 5000 Puff

(3 müşteri değerlendirmesi)
Stok Durumu:

Stokta yok


Karşınızda Nasty Fix Go 5000 Puff. Orijinal ve kapalı kutu ürünler puffamca.info stoklarında. Kapıda ödeme seçenekleri mevcuttur.
NASTY FİX GO Teknik Özellikleri :
LİKİT KAPASİTESİ – 10.5 ml
PİL KAPASİTESİ – 650 mah
AKILLI LED GÖSTERGE
NİKOTİN-(%2.0) SALT LİKİT

NASTY FİX GO AROMA ÇEŞİTLERİ AÇIKLAMA KISMINDADIR

450 

Destek Hattı

Karşınızda Nasty Fix Go 5000 Puff. Orijinal ve kapalı kutu ürünler puffamca.info stoklarında. Kapıda ödeme seçenekleri mevcuttur. Hemen sipariş ver.

Nasty Fix Go, Nasty juice’nin ileri versiyonudur. Nasty juice’ nin aksine daha fazla çekim hakkı ve daha yoğun aromaya sahip olan Nasty Fix GO lar piyasaya girdiği andan itibaren kullanıcılarının beğenisini ve onayını almış bir üründür.
10.5 ml likit kapasitesine sahip likit tankında benzersiz aromalarda salt likit bulunduran cihaz aroma yoğunluğu ile kendini üst sıralara taşımıştır. En çok beğenilen aromalarından biride Vanilia Cuban Tobacco dur. Nasty bilindiği gibi genellikle aroma tatlarına şekerli aromalar sunar. Bunun sebeplerinden biri nikotin oranının düşük olmasıdır.
%2 lik bir nikotin oranına sahiptir içindeki salt likit. Buda nikotinsiz içenler için gayet yeterli bir fırsattır. Nikotin oranı az olan bu ürün kendini kullanıcılarına sevdirmeyi başardı.
650 mah şarj edilebilir pili gündelik kullanım için gayet yeterli bir kapasite. Bu cihazı genellikle düşük akımda şarj etmeye özen gösteren kullanıcıları daha mutlu ve memnun. Bunun sebebi içindeki pil küçük olduğundan yüksek akıma maruz kalınca bozulma riski yüksektir. Bu sebeple priz gibi yüksek akım veren yerlerde şarj etmek uygun değildir. Genellikle bilgisayar ve powerbank da şarj edilen cihaz size uzun bir kullanım ömrü sunmaktadır.
Farklı aroma tatları ile bizleri mest eden cihaz puffamca.info sayfamızda satışa sunulmuştur.

NASTY FİX GO Teknik Özellikleri :
LİKİT KAPASİTESİ – 10.5 ml
PİL KAPASİTESİ – 650 mah
AKILLI LED GÖSTERGE
NİKOTİN-(%2.0) SALT LİKİT

NASTY FİX GO AROMA ÇEŞİTLERİ :
Watermelon Gummy – Karpuz ve Sakız
Double Apple – Çift Elma
Red Energy – Kırmızı Enerji
Strawberry Bubblegum – Çilekli Sakız
Peach Lemonade – Şeftali ve Limonata
Vanilla Cuban Tobacco– Küba Vanilyası ve Tütünü
Lychee – Kral Meyvesi
Asap Grape – Üzüm

Stok kodu: YokKategoriler: ,

Based on 3 reviews

4.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Nasty Fix GO 5000 Puff”

There are no reviews yet.