,

ElfBar BC 5000 Ultra Puff

(3 müşteri değerlendirmesi)
Stok Durumu:

Stokta yok


ElfBar BC5000 Ultra orijinal kapalı kutu Qr kodu okutulabilir Puff puffamca.info ‘da  incele, kapıda ödeme seçenekleri ve hızlı kargo ile sipariş ver. Birbirinden özel aroması ile puffamca.info stoklarında mevcuttur.

500 

Destek Hattı

ElfBar BC5000 Ultra Puff İncele

ElfBar BC5000 Ultra Puff orijinal kapalı kutu Qr kodu okutulabilir Puff puffamca.info ‘da  incele, kapıda ödeme seçenekleri ve hızlı kargo ile sipariş ver. Birbirinden özel aroması ile puffamca.info stoklarında mevcuttur.

ElfBar bilindiği gibi Puff dünyasının başta gelen markalarından biri. Alanında gayet iyi olan marka biz kullanıcılarını tatmin edecek ürünler üretmeye devam ediyor. İşte sizlere yeni model ElfBar BC5000 Ultra Puff. Ürün tanıtımı yapıldıktan sonra merakla bekleyen kullanıcıları ve hayranları ürünü alabilmek için sıraya girdi. ElfBar ödül almış bir marka olarak kullanıcılarını hoş tutmasını başarıyor.

13 ml likit haznesi bulunan cihaz yeterince kullanıcılarını memnun ediyor. İçinde bulunan %5 nikotin oranına sahip salt likit gayet başarılı. Birbirinden güzel 14 farklı aroma ile bizlerin beklentilerini karşılayan cihaz çift bobin sayesinde likit hazzını zirvelerde yaşatıyor. Kullanıcılarının damak tatları ve beğendikleri aromaları üreten ElfBar uzun bir süre daha zirveyi yakaladı.

650 Mah doldurulabilir pil kapasitesi olan BC5000 Ultra gündelik kullanımlar için harika bir ürün. Şarj etme işlemi ortalama 1 saat süren cihaz aralıklı kullanım ile 1 hafta yetecek kadar enerji depolar. Buda biz kullanıcıları için çok güzel bir haber. Ürünü düşük akımlı cihazlarda şarj ederek cihazın ömrünü uzatmış olursunuz. Aksi takdirde pili yakabilir veya şoka uğratabilirsiniz. Buda cihazınızla vedalaşmanız anlamına gelir. Sağlıklı bir kullanım ile ortalama 1 ay boyunca cihaz sizin arzularınızı karşılar.

ElfBar BC5000 Ultra Teknik Özellikler :

Boyut: 79mm x 41mm x 19mm
E-sıvı Kapasitesi: 13ml
Nikotin Gücü: 50mg (%5)
Pil Kapasitesi: 650mAh

ElfBar BC5000 Ultra Aroma Çeşitleri ;

Blue Cotton Candy –Mavi Pamuk Şeker

Blue Razz Ice – Yabanmersini ahududu buz

Dragon Fruit Banana Berry – Ejder meyvesi, muz

Grape Honeydew – Üzüm, Kavun

Kiwi Dragon Fruit Berry – Kivi Ejder Meyvesi

Kiwi Passion Fruit Guava – Kivi, Guava ve tropik meyve karışımı

Mint – Nane

Orange Soda – Portakal ve gazoz

Rasberry Watermelon – Ahududu, karpuz

Strawberry Mango – Çilek Mango

Strawberry Watermelon Bubble Gum – Çilekli Karpuzlu Balonlu Sakız

Tobacco – Tütün

Tropical Rainbow Blast - Tropikal Gökkuşağı Patlaması

Watermelon Ice – Ferahlatıcı Karpuz

 

Stok kodu: YokKategoriler: ,

Based on 3 reviews

5.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “ElfBar BC 5000 Ultra Puff”

There are no reviews yet.