Likitler Hakkında Bilgi ve Hangi Likiti KullanmalısınızYorum Ekle

Likitler Hakkında Bilgi

Sizlere bugün likitler hakkında bilgi ve hangi likitleri kullanmanızı,aroma tatlarından bahsedeceğim. Çoğu insan içeriğini bilmeden alıyor likitlerini.Peki sizce kendiniz için doğru likitimi kullanıyorsunuz. Puffamca siz değerli kullanıcıların bu sorununu çözmek için detaylı bir anlatım yapıyor.Bu yazıdan sonra kullandığınız likiti değiştirmek isteyebilirsiniz.


Bildiğiniz üzere iki çeşit likit tipi vardır. Bunlardan biri salt likit diğeri ise normal likittir.Peki bu iki likit arasındaki fark nedir.Hangisini kullanmalıyız.Arkadaşlar likit almadan önce damak tadı çok önemlidir ve E-sigarayı neden kullandığınız.Eğer günlük nikotin ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız tabikide salt likit bu konuda devreye giriyor.Tabikide bu likitinde merdiven altı yapıldığı yerler var. Bu yüzden bilindik markalar kullanmanızı önemle rica ederiz.Salt likit daha çok işlem gördüğü için profesyonel olmayan likitler sağlığınıza çok büyük zararlar verebilir.Tabikide önce Salt likit ve premium likitin ne olduğunu sizlere kısaca anlatmalıyım.

Adsiz tasarim 92 1


Salt Likit : Salt likit bilinen normal likitlerle aynıdır aslında.Kendisini normal likitten ayıran özelliği ise nikotin oranıdır.Normal bir likiti 15 mg gibi bir nikotin oranından fazla içemezsiniz ama salt likit bizlere 35 ve 50 mg nikotin oranı sunuyor.Yani sigarayı bırakmak isteyen bir insan için salt likit daha idealdir.Düşük nikotinli likitler sigarayı unutturmaz ve nikotin ihtiyacını yeterli karşılamaz.Salt likit ayrıcaboğaz yakmasınıda aza indirir ve kana normal likitten daha hızlı karışır.

Adsiz tasarim 9

Salt Likit İçeriğinde Neler Bulunur :
Sitrik Asit
Baz Nikotin
Propilen Glikol
Benzoik Asit
Çeşitli Aromalar
Normal likit içeriğinde neler vardır :
Nikotin
Tatlandırıcılar
Propilen glikol
Bitkisel gliserin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir