Hangi Juul Cihaz Modeli Nasıl Kullanılır?Yorum Ekle

Herkese merhaba arkadaşlar. Puffamca sizlere Juul Cihazlar ve kartuşlar hakkında bilgi vermek için bu blog yazısını oluşturdu. Bu Blog yazısında Juul 1 ve Juul 2 cihazlar arasında ki farklar , juul kartuşlar hakıında bilgi ve kullanırken nelere dikkat edilmesi gerektiğinden bahsedilecek.

Öncelikle Juul cihazlar nedir ve ne işe yarar biraz bunlardan bahsedelim. Juul cihazlar Avrupa da ve Türkiye de çok satılan bir E-Sigaradır. Görüntü olarak çok kibar ve kullanımı gayet basittir. Kartuşunu taktıktan sonra herhangi bir ayar yapmadan direkt kullanabilirsiniz.

PuffAmca 4

Juul 1 Cihaz

Öncelikle sizlere JUUl 1 Cihazından bahsetmek isterim. Juul, 2017 yılında San Francisco merkezli bir buharlaştırıcı üreticisi olan Pax Labs tarafından üretildi. Bu efsanevi cihazın kullanımı gayet basittir. Birbirinden farklı aromaları 0.7 ml kartuşların içerisinde sizlere sunuluyor. Bu aromalar arasında Mango, Berry, Virginia Tobacco, Mint, Menthol, Golden Tobacco yer alıyor. Her damak tadına uygun aromaları vardır. Meyve sevenler fresh içim sevenler ve tütün sevenler düşünülmüştür. 8 Watt çalışma gücü boyutuna göre gayet yeterli. 200mAh pili sayesinde şarj sorununuz olmayacaktır. Görüntü olarak çok kibar bir görünüme sahiptir. Cihaz boyutu 8.72 x 9.48. 1.51 cm ölçülerindedir.

Juul1 Cihaz Nasıl Şarj Edilir

PuffAmca 5

Bu cihazı şarj etmek görseldeki gibi çok basittir. Juul cihazın altında bulunan manyetik alan sayesinde kolaylıkla yuvaya oturur. Bu ürünü yüksek akımlı yerlerde şarj etmeyin. Powerbank veya Bilgisayar yoluyla şarj etmeniz cihazınız için uygundur. Aksi taktirde cihazınız zarar görebilir. Ayrıca Juul1 cihazı için özel bir powerbank şarj kutusu da mevcuttur ve şarj girişi bulamadığınız yerde bu Juul1 Powerbank’ ı devreye sokabilirsiniz.

PuffAmca 6

Hangi Juul Cihaz Modeli Nasıl Kullanılır?

Juul 2 Cihaz , Juul serisinin en son çıkan modelidir. Juul, 2017 yılında San Francisco merkezli bir buharlaştırıcı üreticisi olan Pax Labs tarafından üretildi. Kolay kullanımı ve kibar görüntüsü ile çok tutulan bu cihaz 45 dakikada ful şarja ulaşıyor. 1.2 ml Pod Kartuşları sayesinde bizlere uzun bir kullanım sunuyor. Ayrıca şarj olarak siz kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Uzun bir kullanım süresi ile şarj sorununuzu ortadan kaldırıyor. 8 Watt çalışma gücü boyutuna göre gayet yeterli.

PuffAmca 8

Juul 2 Kartuş

Juul 2 Kartuşları birbirinden farklı aromaları ile satışa sunuldu. Kutularda 2 adet 1.2 juul2 pod kartuş mevcuttur. Bunlar Fresh içim için Crips Menthol , Summer Menthol , Ruby Menthol ve Polar Menthol olarak satışa sunulmuştur. Tobacco içim için ise Virginia Tobacco , Autmn Tobacco ve Blackcurrant Tobacco kartuşları seçebilirsiniz. Ürün linkleri mevcuttur.

PuffAmca 13

Juul 2 Nasıl Şarj Edilir

Juul 2 Cihazınızı şarj etmek çok kolay. Bilgisayar veya powerbank yardımı ile aparatı yerleştirin ve juul 2 Cihazınızı paralel şekilde oturtun. 45 dakikada cihazınız tam doluma ulaşır. Buda sizlere uzun süreli bir kullanım sağlar.

PuffAmca 7

Juul 1 ve Juul2 Cihaz Arasındaki Farklar

Juul 1 ve Juul 2 cihaz arasındaki en büyük fark pod kartuşlardır. Juul 1 Pod kartuşlar 0.7 ml likit içerir. Juul 2 Pod kartuşlar ise 1.2 ml likit içerir. Yani kullanım olarak juul 2 daha iyidir. Kısa sürede bitmez. Birbirinden farklı aromaları vardır kartuşların. Juul 1 Cihazın manyetik bölgesi alt kısmındadır. Juul 2 ise pod ile birleştiği kısımdır. Gözle görünen çok fazla bir fark yoktur. Juul 2 , 4 nokta şeklinde ledli göstergesi vardır. Juul 1 ise renkli gösterge vardır . Yan tarafındaki çukura iki kere tıkladığınız zaman şarjı dolu ise beyaz ışık yanar bittiği zaman ise kırmızı ışık yanar.

PuffAmca 14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir