Puffamca Sipariş Detayları

PUFFAMCA KAPIDA ÖDEME

Puffamca sitesinden alışveriş yapmadan önce ürünü incelemenizi önermekteyiz. Özellikle yedek parça almadan önce cihazınıza uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Kafanıza takılan veya emin olamadığınız hususlarda Puffamca destek ekibi sizlere yardımcı olacaktır.

Ödeme Yöntemleri

Sitemizde iki çeşit ödeme yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan birisi Kapıda Nakit Ödeme; Kapıda nakit ödeme ile sipariş verdiğiniz zaman kargo ücreti 120 tl alınmaktadır. Yani ürün ücreti +120 tl ‘dir. Diğer ödeme yöntemi ise Kapıda Kredi kartı ödemesidir. Siparişiniz geldiği zaman kapıda veya kargo şubesinde kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Sizlerden bunun dışında ekstra bir ücret alınmamaktadır.

Hangi Kargo İle Çalışıyoruz

Şu anda Aras kargo ile çalışmaktayız. Kargo çalışanları dahil kimse bilmemektedir paket içeriğini. Şeffaf kargo isteyenler oluyor güven problemi yaşayanlar özellikle. Bu ürünler Türkiye sınırları içinde kullanımı serbest ama satışı yasak ürünlerdir. Bu nedenle şeffaf kargo ile hiçbir firma gönderim yapmamaktadır.

Kargom Kaç Günde Gelir

Kargonuz bölgeden bölgeye göre dağıtım zamanı değişiyor. Örneğin ortalama İzmir, Ankara, Eskişehir gibi iller 1 iş gününde dağıtıma çıkıyor. Ortalama diğer iller 3 iş günü içerisinde teslim olmuş oluyor en geç.

Türkiye’ nin 81 iline gönderimimiz mevcuttur. Kapıda ödeme seçenekleri ile kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Siparişinizin ödemesini kargo çalışanlarına nakit veya kart ile yapabilirsiniz. İstanbul içi hızlı gönderimde kart ile ödeme yoktur. Dilerseniz kapıya geldiğinde ürünü kontrol edip ödemesini yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir