,

Saltica 12000 Puff

Stok Durumu:

Stokta yok


Karşınızda Saltica 12000 Puff. Puffamca stoklarında mevcut olan bu inanılmaz ürüne sahip olmak için yapmanız gereken damak tadınıza en uygun aromayı seçerek kapıda ödeme veya havale ile sipariş vermek.

600 

Destek Hattı

Saltica 12000 Puff Puffamca

Karşınızda Saltica 12000 Puff. Puffamca stoklarında mevcut olan bu inanılmaz ürüne sahip olmak için yapmanız gereken damak tadınıza en uygun aromayı seçerek kapıda ödeme veya havale ile sipariş vermek. Öncelikle size cihazın özelliklerinden bahsetmek gerekirse ;

Max Flavor Chimney : Ekstra duman sayesinde nargile içimini aratmayan bu efsanevi ürün duman olarak gayet başarılıdır.

12000 Puffs : Ürün 12000 kısa nefes için tasarlanmıştır ve içeriğinde bulunan saltica’nın kaliteli likiti sizi her çekimde mest edecektir.

20 Ml Cabacity : Bu efsanevi ürün içerisine yerleştirilmiş 20 ML likit kapasiteli tank bulunmaktadır. Bu oran puff için gayet yeterli bir orandır. Tabikide kullanıma bağlı olmasının dışında planlanan kullanım süresi ortalama bir aydır. Bu tabikide sizin kullanımınıza bağlıdır belki daha kısa belki daha uzun bir süre olabilir.

Mesh Coil : Mesh coil içim sayesinde sigara içimi tarzında bir kullanım sunar ve ekstra olarak bol duman sayesinde nargile içiminide aratmayan bu cihaz bizlerin onayını aldı ve siz değerli kullanıcılarımıza sunuldu.

TYPE-C Port : Type – C Şarj girişi sayesinde cihazınızı kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Günümüzde kolaylıkla bulunan bir şarj kablosudur. Sizi zor durumda bırakmaz.

SALTICA 12000 Puff puffamca.info

Saltica 12000 Puff Aromaları ;

Blueberry Cherry : Yabanmersini ve Kiraz

Blueberry Ice : Ferah Yabanmersini

Bluesour Rasberry : Ekşi Ahududu

Cherry Ice : Ferah Kiraz

Rainbow Candy : Şekerli Sakız

Red Apple Ice : Ferah Kırmızı Elma

Strawberry Watermelon : Çilek ve Karpuz

Tropical Deligt : Tropikal Meyveler

Stok kodu: YokKategoriler: , Etiketler:
Aroma Seçimi

Blueberry Cherry, Blueberry Ice, Bluesour Rasberry, Cherry Ice, Rainbow Candy, Red Apple Ice, Strawberry Watermelon, Tropical Delight

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Saltica 12000 Puff”

There are no reviews yet.