IQOS ILUMA

(3 müşteri değerlendirmesi)

Karşınızda Iqos Iluma. Bu yeni nesi cihazlar piyasayı darmaduman etti. Puffamca güvencesi ile hemen sipariş verin. Kapıda ödeme mevcuttur.

Kullanım için uygun olan kartuşlar : Terea Kartuş

3.600 

Destek Hattı

Iqos Iluma Cihaz Puffamca

Karşınızda Iqos ürünlerinin son modellerinden olan Iqos Iluma. Puffamca stoklarında yer alan bu ürüne sahip olmak için tek yapmanız gereken havale veya kapıda ödeme seçeneklerinden birini seçerek sipariş vermek. Renk seçenekleri olan cihazı hemen sipariş ver ve 2 gün içinde eline ulaşsın. Gelin hep beraber bu muazzam cihazı inceleyelim ve kararınızı verin.

ıqos ıluma cihaz , ıqos sigara puffamca stoklarında

Iqos Iluma Cihaz Nasıl Kullanılır 

Iqos ıluma eski ürün olan Duo3 e nazaran daha az koku yapar. İç tarafında bulunan rezisdanslar sayesinde Terea Sticklerinizi saniyeler içerisinde ısıtır ve kullanıma hazırlar. Kullanımdan sonra temzlik gerektirmez. Çünkü Terea kartuşların tütün bölümü sarılıdır ve buda tütün saçılımını engeller. Terea kartuşu içerisine yerleştirdikten sonra cihazınız bir kere titrer ve üzerinde bulunan led ışık yanıp sönmeye başlar. 5 veya 6 saniye sonra cihazınız tekrar titrer ve ışık sabit beyaz yanmaya başlar. Artık kullanıma hazırdır. Kullandıktan sonra cihaz tekrar titrer ve ışık söner. Buda kartuşun bittiğini size bildirir. Kartuşu içerisinden çıkartıp tekrar şarj kutusuna koyabilirsiniz. Birdahaki kullanım için şarj olmaya başlar.

Not : Art arda 2 adet Terea Sigara içebilirsiniz.

Iqos Nedir ?

Iqos hilip Morris International (PMI), 160 ülkede satış yapan uluslararası bir tütün şirketidir. Şirketin hikâyesi 1847 yılında Londra’nın Bond Caddesi’nde bir dükkanda satılmaya başlamıştır.

Iqos Nerede Üretiliyor

Iqos Dünyada belirli yerlerde üretiliyor. Genellikle ülkemize yakın olduğu için Kıbrıs’ ta ve Bu işin en çok yapıldığı Çinde üretimi sağlanmaktadır.

IQOS Iluma Cihaz Puffamca kapıda ödeme sipariş ver

Iqos Zararlımı

Tabikide nikotinli bir ürün olduğu için elbette zararı vardır. Ama sigaraya nazaran daha az zararlı bir üründür.

Iqos Sigara 

Iqos cihazlarda kullanılmak üzere üretilen Terea Stickler vardır. Bunlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

TEREA Sigara , terea kartuş , ıqos , puffamca stoklarında yer almaktdaır.

IQOS ile uçağa binilir mi ?
Evet Iqos cihazınız ile uçağa binebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ama bunun belirli bir sayısı vardır.
IQOS Nikotin Var mı?
Evet Iqos cihazlarınızda kullandığınız sticklerde (Kartuşlarda) nikotin vardır. Bu nikotin sabit değildir. Her rengin ayrı bir nikotin oranı vardır.
IQos en iyisi hangisi?
Iqos cihazlarda şu anda en son çıkanı Iqos Iluma Prime cihazıdır. Sitemizden bu ürünede göz atabilirsiniz.
Iqos Sigara Nikotini 
Bu sigaralarda nikotin oranı en düşük olan Terea Silver‘dır. Terea Silver 0.4 Nc Oranına sahiptir ve hafif bir içim sizlere sunar. En ağır Nikotin oranı ise Terea Bronz’dur. Buda 1.0 Nc oranına sahiptir ve ağır bir içimi vardır.
Iqos Kokusuzmudur
Terea kartuşlar kokusuz değildir ama sigara ve Duo 3 Serisine nazaran daha az kokusu vardır. O kadar az kokusu yanınızdakileri ve kullanıcıları rahatsız etmez.
Stok kodu: YokKategoriler:

Based on 3 reviews

3.7 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “IQOS ILUMA”

There are no reviews yet.