ElfBar Pi 7000 Puff

Stok Durumu:

Stokta yok


Elfbar Pİ-7000 Puff  Birbirinden güzel aroma tatları ile puffamca.info da sizlerle buluşuyor. Orijinal kapalı kutu Qr kodu okutulabilir ürünler burada. Kapıda ödeme imkanı ile sizde hemen sipariş verin ve bu benzersiz aromaların hazzını yaşayın.

550 

Destek Hattı

Elfbar Pİ-7000 Puff İnceleme

ElfBar Pİ7000 Puff Birbirinden güzel aroma tatları ile puffamca.info da sizlerle buluşuyor. ElfBar Pİ7000 Puff inceledikten sonra bu ürüne hayran kalacaksınız. ElfBar bilindiği gibi uzun yıllardır ülkemizde satışı yapılmakta. Lakin bu ürünün piyasamızda yan sanayi yapılanları orijinal yapılanlardan kat kat daha fazla. Buda kullanıcılarını tedirgin etmekte. Ama üzülmeyin artık puffamca.info sizlere piyasadaki kaliteli orijinal Qr kodu okutulabilir ürünleri temin etmektedir.

ElfBar Pİ7000 13 farklı aroma ile stoklarımıza girdi. 17 ML likit kapasitesine sahip bu cihaz piyasadaki akrabalarını solladı. Özellikleri fazla bir ürünün boyutunun büyük olması beklenirken aksine ElfBar sınırları zorlamaya devam ediyor. Avuç içine sığabilen Pİ7000 görüntü olarak gayet tatmin edici. Yeni çeşit çeşit aromaları ile puffamca.info dan temin edebilirsiniz.

500 mah doldurulabilir pil ile uzun süren yolculuklarınızda elektriksiz yerlerde bile ürünü kullanabilirsiniz. Ortalama bir kullanımda 1 haftaya yakın şarj etmenize gerek duymayan cihaz sizi yarı yolda bırakmaz. Led ışık göstergeli cihaz sizler için ürün bittiğinde sizlere bilgi veriyor. Cihazın içindeki likit bittikten sonra çöpe atılması tavsiye ediliyor.

Ve sizlere yeni aroma olan ve kısa zamanda büyük satış yapan bir aroma sunuyoruz. FRENCH KİSSİNG bu aroma daha başka bir üründe karşımıza çıkmamıştı. İnsanlar merakla ürünün yayılmasını bekliyor.

UYARI; Ucuz yan sanayi ürünlerden kaçının. İçinde bulunan likitlerde nasıl bir kimyasal madde olduğu bilinmiyor. Bu ürünlerin orijinal olduğunu QR kodunu okutarak anlayabilirsiniz.

ElfBar Pİ7000 Puff  Teknik Özellikler ;

E-sıvı Kapasitesi: 17 ml
Nikotin Gücü: 50mg (%5)
Pil Kapasitesi: 500mAh

 

ElfBar Pİ7000 Puff Aromalar ; 

French Kissing – Fransız Öpücüğü

Blue Razz Ice – Yabanmersini ahududu buz

Cherry Peach Lemonade Ice – Buzlu Kiraz Şeftali Limonata

Fresh Berry Sorbet  – Taze Böğürtlen Şerbeti

Grape Energy -Üzüm ve Enerji Aromalı

Pineapple Mint – Ananas ve Nane

Super Berry – Taze Böğürtlen Dut Meyvesi

Rainbow Cloudz – Meyve Şekerleri

Stok kodu: YokKategoriler:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “ElfBar Pi 7000 Puff”

There are no reviews yet.